Spa на дровах

Поєднавши фінський досвід, традиції із сучасними технологіями — ми отримали унікальний продукт для задоволення та оздоровлення. SPA на дровах – незабутнє почуття повної релаксації подарує вам наша нова купіль із гарячою водою, яка працює лише за рахунок згоряння дров, без використання електрики.
SPA може бути виготовлена ​​з композиту або з нержавіючої сталі, фанерована добірним екологічним термодеревом, просоченим танталовим маслом, що нагріває економічний дров’яний котел з топкою та димоходом з нержавіючої сталі.
Все що вам необхідно це набрати води і завантажити топку дровами, а якщо додати відвар з трав або ефірну олію — то окрім процедур, що омолоджують, можна отримати ще й потужний заряд бадьорості і насолодиться улюбленим ароматом.
Модель розрахована на компанію із 4-6 осіб, оптимальна температура процедур 38-42 С*, її можна регулювати або підтримувати термостатом, встановленим на казані. Користуватися купеллю можна цілий рік, адже в ній передбачено все для роботи в зимовий період. Обслуговування SPA ніякого не вимагає, перед набором води просто сполосніть чан водою!
Для встановлення купелі потрібна рівна міцна поверхня, виріб доставляється в готовому зібраному вигляді і просто встановлюється у вибране місце.
Придбати зараз
Document

Звя'затися з нами